• bir ekonomi başdanışmanı olarak yiğit bulut

  7.
  siyasetten anlamam. ekonomiden canım yandığı kadar ya da istediğimi alabildiğim kadar anlarım. tamamen tarafsız olarak ve art niyetten uzak soruyorum;

  dolar bu kadar yükselmiş ve gündem olmuşken, bir devlet başkanının ekonomi başdanışmanının yazısında, anlayabileceğimiz kadar teknik analiz, umutlanacağımız kadar plan, strateji olması gerekmiyor mu?

  tek kelime yok lan!
  3 ... hassas nihat
 • black mirror dizisinin yahudi oyunu olması

  5.
  google translate'e göre mirror ayna demektir. aynanın arkasında ne vardır? sır. yani. yahudiler bunu neden yapmaktadır nereye varmak istemektedirler?

  arçil ve şato ile.
  5 ... hassas nihat
 • dolar 1 35 oldu diye hükümet düşüren halk

  22.
  arkadaşlar sizden istirham ediyorum fikirlerimiz saygı ve nezaket çerçevesinde paylaşalım. lisanımızı yumuşatıp, doğru olanı beraberce bulalım.

  hakaretler gırla gidiyor. burayı karşıt görüşlü öğrencilerin taşlı sopalı kavgası sonucunda dağılan okul kantinine çevirmişsiniz.

  haddim değil akıl vermek. sadece istirham ediyorum. hepiniz donanımlı, pırıl pırıl insanlarsınız.

  konuşarak ve yalaşarak çözülmeyecek hiçbir problem yoktur.
  6 ... hassas nihat
 • istikameti bilim olmayan toplumların geleceği

  1.
  karanlıktır. sanırım pek kıymetli insan özgür demirtaşa ait bir ifade.

  aslı şu şekilde;

  "istikameti bilim olmayan toplumların geleceği/akıbeti çukurdur"

  başlık sınırlaması nedeniyle bu şekilde bırakma zaruretim hasıl oldu. yine de çok değerli bulduğumdan paylaşmak istedim. söz, özgür demirtaş'a değil de başka birine aitse de lütfen cehaletimi bağışlayın.
  1 ... hassas nihat
 • lolipop kırıcılar

  1.
  tahtanın üzerinde canınızı sıkan ne varsa kırıp geçen bir candy crush saga şekerleridir.
  1 ... hassas nihat
 • mariam

  1.
  yeni kabus;

  https://odatv.com/aileler...busu-22051822.html~kaynak~
  --spoiler--

  Suudi Arabistan vatandaşı Salman El Harbi’nin geliştirdiği oyun, geçen yazdan itibaren özellikle Ortadoğu’daki gençler arasında yaygınlaştı. Oyunda, “Mariam” adında 9 yaşındaki kız, kaybolduğunu belirterek, eve dönmek için oyuncudan yardım istiyor. Oyun başlamadan önce kişinin ismi, adresi, yakın çevresi soruluyor ve Facebook, WhatsApp gibi uygulamalara erişim izni isteniyor. Oyunda kullanıcılara, “Eviniz nerede? Facebook hesabınız ne?” gibi kişisel sorular soruluyor. Bu sorular cevaplanmadan bir sonraki aşamaya geçilemiyor.

  Gazete Habertürk'ten Fevzi Çakır ve irem Koca'nın haberine göre oyun kapatıldığında, tekrar oynamak için 24 saat beklemek gerekiyor. Korkunç ses efektleri ve görsellerle desteklenen oyunun son seviyesine gelenler, bilinmeyen bir numaradan gece saat tam 03.00’te aranıyor. Sosyal medyada tecrübelerini paylaşan bazı bloggerlara göre, farklı dillerde konuşan bir robot cep telefonundan arayarak “Seninle tekrar görüşeceğiz” gibi kaygı verici bir ses dinletiyor ve oyunculara mesajlar yolluyor.

  --spoiler--

  nerede kaldı o masum oyunlarımız. çocukların bilinçaltına yazılacak seksi mi takip edeceğiz akıllarını alacak korku ve şiddet ögelerini mi?

  çocuk yetiştirmek artık dünyanın en büyük imtihanı haline geldi sanırım.
  4 -1 ... hassas nihat
 • seri eksi oy veren ibne

  3119.
  "keşke doğru yolu bulsalar" yazarları.

  eksi verilmesine bir şey demiyorum ancak başka bir yazar arkadaşı seri vaziyette eksileyecek kadar ne geçti aranızda diye düşünmeden edemiyorum.

  değer mi hem? 3 günlük dünyada konuşarak ve yalaşarak çözülmeyecek hiçbir şey yok iken bu düşmanlık, bu övke nöbetleri nedendir be kıymetli arkadaşlarım?

  gelin vazgeçin bu işten. kendinize yakışanı yapmış olursunuz. sizleri seviyorum.
  4 -5 ... hassas nihat
 • pantolon altındaki boxeri merak etmek

  15.
  gayet doğaldır. yeni nesil erkekler de bunu düşünüyor biliyorum.

  bizim zamanımızda iç giyime gelene kadar ohoo süveteri geçeceksin, tişörtü geçeceksin, atleti geçeceksin de sütyene geleceksin. kaldı ki o zaman herrhalde herkes beyaz falan giyiyordu.

  neyse efendim zaten bir zirve olursa geldiğimde anlarsınız yaz kış hırkayla dolaşan adam ne giyecek içine. tabi ki peygamber donu diye bilinen pek sağlıklı ve korunaklı iç çamaşırı. buyurun efendim:

  pantolon altındaki boxeri merak etmek
  4 ... hassas nihat
 • sözlük kızlarının fotoğrafları

  6904.
  çok başarılı fotoğraflardır.

  62 yaşında, performans sorunları yaşayan, galerici bir adamım.

  normal şartlarda bu kıymetli hanıma yürümem lazımdı ama yukarıdaki şartlarda şunu düşünüyorum mecburen;

  fakat araba çok temiz. döşemeler falan bakar mısın ya? verse direkt alıp galeriye koyardım. piyasa bitik bu aralar. alsan dert almasan dert. millette para yok ki napsınlar onları da anlıyorum. bayram önü bir hareketlilik bekliyorum gerçi. neyse iyice sahibindene döndürdüm burayı.

  gençliğinizin kıymetini bilin pek kıymetli arkadaşlarım. sizleri çok seviyorum.
  5 -2 ... hassas nihat
 • yeni şeyler getiriyorum