• bitcoin

  305.
  yeni oyuncağımız.

  sattığım arabalardan birini dolara çevirip bilgisayar mühendisi olan kuzenime verdim. bas dedim kafana göre. nereye yatırdı bilmiyorum ama bana 2 arabayla döneceğinden eminim.

  geçen bi pideciyi gördüm adam 300 bin tl basmış. gelecek burda diyor.

  elin japonu kara parayı nasıl finanse ederiz diye koca bi dünya yaratıyor, bizde ikinci telefon alıp satan, pide yapan, galerici falan hisseyle oynuyor.

  türkiyede düzenli olarak şebeke suyuna kimyasal karıştırıyorlar arkdaşlar.

  not: lüks otomobilde markanın adı nihat. çıtakssss!
  1 ... hassas nihat
 • aldığı nafakayla dost hayatı yaşayan kadın

  1.
  eski eşinden aldığı nafaka ilen yeni manita yapan ve bu nafakayı da çatır çatır onunla yiyen kadındır. helali hoş olsundur.

  onu boşanmadan önce düşünecektin. ayrıca bu dost hayatı ifadesi başlıkta hiç hoş olmamış. bu nasıl bir dil, nasıl bir söylem. erkek yapınca çapkınlık hovardalık 24 ayardalık, kadın yaşayınca kapatma, dost, metres. ayıp be ayıp! başlığı da dehal değiştirin!!!
  ... hassas nihat
 • dans şarkımız sevdalıyım olsun diyen kız

  1.
  şüphesiz, "yeeaa ben ilk dansımızı marya keriyle yapalım istiyoruumm" diyen kızdan evladır.

  hem örf-adetinei topraana bağlıdır hem de diğerine göre daha akıllıdır. sen bir damada marya keri dediğin an onun aklı maryanın muhteşem memelerine gider ve aklen dahi olsa hooop aldatılmış olursun.

  arkadaşlar istirham ediyorum şu parçayı dinleyin ve güne zinde bir başlangıç yapın:

  https://www.youtube.com/watch?v=BDz6e9Da1E4+

  not: yaban gülüm sevalıyım.
  ... hassas nihat
 • ilk buluşmada sabah eyransız uyanamam diyen kız

  1.
  ilk buluşmada, "sabahları eeyyraan içmeden kendime gelemiyorum yea" diyen kızdır.

  özünü kaybetmemiştir. şivelidir de. beyram sabahlarını severim deyip, tanıdık dükkanın önünden geçerken de "ooo heyırlı işler murat abi çarşın pazar ossun" derse o gızı alın ağa. kaçırmayın.
  ... hassas nihat
 • ziraat taki vadeliyi bozup kuyumcuda hesap açmak

  1.
  ziraat bankasındaki yıllık vadeli hesabınızı bozarak güvendiğiniz bir kuyumcuya hesap açtırıp parayı altına yatırmaktır.

  ekonomiye darbe anlamına gelen bu hareket önermiyorum. ondan sonra "vay beni khk ile vatandaşlıktan attılar, vay sen nasıl bir topsun nihat" demeyin ağa.
  2 ... hassas nihat
 • seni sikerim vs siktir git

  3.
  son derece rahatsız edici iki küfrün karşılaştırılmasıdır.

  arkadaşım niye top diyorsun bana? ayıp değil mi? alındım ve gözlerim doldu resmen. ben buraya öğrenmeye ve yeni dostluklar kurmağa geldim. sabah sabah boğazıma öküz oturdu yaa.

  not: küfür kötü bi şey.
  2 ... hassas nihat
 • seni sikerim vs siktir git

  1.
  herkesten peşinen özür dilerim. böyle küfürlü başlıklar açmak istemem ama sosyolojik bir tespit yapmak üzereyim. dün geceden beri tırnaklarımı yiyiorum. bir çarpıtlığı ortaya koyacağımı umarak soluğu burada aldım.

  iki adet küfürün versusudur. hadiseler aynı, özneler farklı ama gel gelelim karşı tarafta yarattığı etki aynı değil.

  mesela birine sinirlenip "bak çocuk seni sikerim" derseniz bu çok büyük ihtimalle kavga başlatır.

  ancak aynı adama bunun yerine "ya siktir git bee" derseniz bu biraz daha "ya ben uğraşamıcam senle git belanı benden bulma" anlamı taşır. aslına bakarsanız ikisi de kavga başlatır. yani şöyle bakınca ağırmış lan ikisi de. bu kadar yazdık şimdi silmek de olmaz. neyse canımız sağ olsun. arkadaşlar evi tadilata sokucam da var mı elinden dolap kürek işi gelen? bana be uğrasanız fena olmaz. herkese hayırlı işler, çarşınız pazar olsun. sen daha gitmedin mi okuyor musun lan?
  1 -4 ... hassas nihat
 • pedallı taşıtlar vergisi

  21.
  yamulmuyorsam yunanistanda alınan bir vergidir.

  yunanistanda yaşayan qızlar vergin öde ve eqle.
  1 ... hassas nihat
 • zenci kızla evlenmek

  24.
  iyidir. iyidir iyi.

  arkadaşlar cahillik yapmaz mısınız?

  zenci ifadesini ırkçı bulup siyahi demek nasıl bir gazmalıktır ya. gazma mısınız arkadaşlar? siyahi ifadesi ırkçı olmuyor mu?

  doğrusu, afroamerikandır.

  öğrenin abim böyle şeyleri. artizlik yapıyolar ya eki eki eki.
  3 -1 ... hassas nihat
 • norveç polisinin palet terörüyle mücadelesi

  5.
  umarım dolgun bir ücret alıyorlardır.

  ulan şu norveç polisinin işi yapılacak iş değil. her an videodaki gibi bir terör olayıyla ya da ergen bir metal grubunun yeni besteleriyle karşılaşabilirsiniz.

  allah norveç polisinin yar ve yardımcısı olsun.

  not: amin.
  2 ... hassas nihat
 • 1 istasyon insanının sözlüğe vedası

  13.
  üzen vedadır.

  okuyan, kıymetli bir yazarın vedasıdır. gitme be kardoleyte.
  1 -1 ... hassas nihat
 • bir yazardan onu donuzlayacak kadar nefret etmek

  1.
  ne yalan söyleyeyim büyük bir merakla seyirttim mesaj kutuma. "acaba" dedim, "aşırı taş bir kadından mı geliyor bu mesaj? acaba müsaitseniz haftaya çarşamba beni yalar mısınız?" yazıyor mesaj hanemde. merak yerini hayal kırıklığına bıraktı; yazılanlar tarifsiz bir kedere sevk etti sonra. resmen gözlerim doldu.

  gelen mesaj acıydı;

  "nihat seni donuzladım olm"

  bundan 3 gün 4 saat evvel acı acı yanıyormuş meğer mesaj kutum. cevaplayamadım mesajını. boğazım düğümlendi. benim yazdıklarıma bile bu kadar tahammül edememek nedendi? ne yapmış olabilirdim?

  bakın arkadaşlar bir yazarı donuzlamadan önce iyi düşünün lütfen. bu kadar kolay mı ya? karşıdakini hiç mi düşünmüyorsunuz? neden yazıyoruz ki burada? ben yazayım sen, sen beni oku, bir başkası seni okusun, ben seni yalayayım. bu yani sözlüğün amacı bu hanımlar beyler. ne diyim; yazıklar olsun!

  not: o mesajı asla unutamadım.
  2 ... hassas nihat
 • parkta öpüşmekten 109 lira ceza yedim

  42.
  itiraz için geç kalınmıştır. çok klişe placak özür dilerim ama itirazı tam o esnada şu şekilde yapmak lazım gelirdi:

  parkta öpüşmekten 109 lira ceza yedim

  adam karikatürü gerçekleştirmiş lan hehehe.
  1 ... hassas nihat
 • aikido nun ılık sporu olması

  9.
  saçma sapan bir önermedir.

  "bu nasıl hastalıklı bir aklın el işidir" diyerek seyirttim başlığa. daha da övkelendim. övkemden çıldırdım hıncımı alamadığım için de gözlerim doldu resmen.

  şu an 62 yaşındayım tam 47 yıl 11 aydır aikido yapıyorum sayısız madalyam, başarı belgem ve excel sertifikam var. bunların backroundunda ne var biliyor musunuz? emek emek. yeri geldi kız yalamadım aikido çalıştım.

  şimdi yazılanları okuyorum da içim parçalandı.aikido yapan erkekler hakkında neler yazmışsınız. gözlerim doldu be! yok aikido da spormuymuş, yok nihat ne kız yalar ne aikido yapar, yok nihat dediğin adam ağır ılıktır... utanmıyor musunuz arkadaşlar? buralarda bunları okuyup ağrına gidebilecek insanlar olduğunu düşünemiyor musunuz? ne diyim; yazıklar olsun!

  not: aikidoyu asla unutamadım.
  ... hassas nihat
 • fahriye evcen in kalçası

  25.
  kimseyi ilgilendirmeyen kalçadır.

  ne yalan söyleyeyim büyük bir merakla seyirttim başlığa. "acaba" dedim, "başka bir sözlükte böyle bir başlık açıldı da bizimkiler onları mı kınıyor?". merak yerini hayal kırıklığına bıraktı; yazılanlar beni tarifsiz bir kedere sevk etti sonra. resmen gözlerim doldu.

  bundan 1 yıl 1 ay evvel ünlü bir hanıma aşık oldum. lüks arabalar sattığım galeriden araba almaya geldiğinde tanışmıştık. hani saatlerce su içmeyip bir çeşme gördüğünüzde ağzınızı dayar kana kana içersiniz o suyu ya... hani sonra ohh be dersiniz başınızı göğe kaldırıp. onu sadece görmek bile bana bu hissi verdi. "bir de yalasam kim bilir ne hissederim" diye düşündüm ve işte o an yangın başlamıştı.

  gel zaman git zaman, arabayı satarken tanış olduk. nihayetinde yaladım o kadını. susamış gibi, o güne değin hiçbir kadına elim değmemiş gibi yaladım.

  fırtınalı bir aşk değildi bizimkisi. boş kaldığımızda arabalardan konuşuyorduk, boş kalmadığımız zamanlar ise güzelce yalıyordum onu. ta ki o güne o kadar.

  bir gazetede gördüm yaladığım o kalçaları. önce gururlandım. "nasssıı bir kalça yalıyorsun lan nihat" dedim. sonra kocaman bir kara bulut geldi çöktü başımın hemen üstüne. sanki bir çizgi filmdeymişim de sadece benim üzerime yağmur yağıyormuş gibi hissettim bütün gün.

  dayanamayıp aradım. bağırdım çağırdım ve ayrıldık. o eşsiz yalamalar yerine bana cevapsız aramalar.

  şimdi yazılanları okuyorum da içim parçalandı. ünlü bir kadın hakkında, üstelik de evli bir kadın hakkında neler yazmışsınız. gözlerim doldu be! yok ne kaaa nefis kalçalar, yok nihat kim ki ünlü bir kadını yalasın, yok nihat dediğin adam ağır ılıktır... utanmıyor musunuz arkadaşlar? buralarda bunları okuyup ağrına gidebilecek insanlar olduğunu düşünemiyor musunuz? ne diyim; yazıklar olsun!

  not: o kalçaları asla unutamadım.
  2 -3 ... hassas nihat
 • diz üstü çorap

  14.
  aşırı seksidir bee. çok özür dilerim ama:

  diz üstü çorap
  -2 ... hassas nihat
 • motorlu taşıtlar vergisine yüzde 40 zam yapılması

  26.
  yapım gereği alınganım. havadan nem kaparım. çoğu şey zoruma gider, hassas insanım.

  ama hiçbi şey böyle koymadı bana be. % 40 nedir abi arabayı mı sikiyoruz ya.
  4 ... hassas nihat
 • açık oylayıp üstüne favlayan kız yazar

  1.
  normal kızdır. bunu yapan erkek de normaldir.

  arkadaşlar, beni derinden sarsan, fazlasıyla üzen bir olayı paylaşmak istiyorum. geçtiğimiz günlerde böyle bir şey yaşandı.

  isim verip rencide etmek istemem, şahane bir kadın yazarı, salt yazdıkları için, asla bir oltacılık niyeti içermeden, önce açık oyladım, sonra favladım ve nihayetinde takip etmeye başladım.

  karşılığında sert bir tepki aldım. gözlerim doldu resmen, alındım, zorrruma ordan da borruuma gitti.

  "acayip taş bir kadınsınız. yalasam niye yaladım demem ancak niyetim çok saftı. yazdıklarınızı beğendiğim için bunları yaptım"

  şeklindeki açıklamamdan sonra iş tatlıya bağlandı.

  velhasılı, başlığa konu aksiyonları yapan her insan kötü niyetlidir demeyin lütfen. alınıyorum.
  2 -3 ... hassas nihat
 • charlotte fiona freyja

  156.
  kendisinden ziyade yazdıklarını 1963 yılından beri takip ederim bazı yazdıklarına alınsam da son derece kuvvetli bir kalem. çok üst düzey entryler. 1963.
  1 -6 ... hassas nihat
 • kankacılık

  27.
  (bkz: sözlükte kanka çetesinin bir üyesi olarak görülmek)
  ... hassas nihat
 • yeni şeyler getiriyorum